Szentendrén is járt a koronavírus-fertőzött marokkói miniszter – A városvezetők karanténba vonultak

Abdelkader Amara, marokkói miniszterről a szentendrei látogatása után pár nappal derült ki, hogy koronavírus-fertőzött. A Városházán, a Főtéren és a Dunakorzón is járt a marokkói delegáció Szentendre város közölte a hírt, miszerint a marokkói miniszter és kísérői a Városháza dísztermében hallgattak meg egy előadást a mobilgátról, majd lesétáltak a Főtéren keresztül a Dunakorzóra, és megtekintették, … Bővebben: Szentendrén is járt a koronavírus-fertőzött marokkói miniszter – A városvezetők karanténba vonultak