Dunakanyari Napok

Súlyos baleset történt Fóton

Egy személyautó és egy furgon ütközött össze abban a balesetben, amely Fóton történt a Keleti Márton utcában, csütörtökön napközben.

A Fóti Aqua Önkéntes Tűzoltó egyesület tagjai érkeztek ki elsőként a balesethez, feszítővágóval megkezdték az autóban ülő két idős ember kiszabadítását, a mentést végül az újpesti hivatásos és önkéntes tűzoltókkal együtt hajtották végre.

Az autóból kiemelt két embert átadták a mentőknek.

Fotók:  Fóti Aqua Önkéntes Tűzoltó Egyesület

Exit mobile version